Отримуйте великі замовлення на закупівлю і встановлення устаткування

Клієнти замовляють встановлення опалення, вентиляції, каналізації та водопроводу, а сантехніки відгукуються, домовляються про умови і вирішують завдання.

 1. Зареєструйтесь

  Введіть адресу електронної пошти та пароль у формі для реєстрації

 2. Розкажіть про себе

  Розкажіть про себе і підтвердіть особисту інформацію

 3. Отримуйте замовлення

  Отримайте персональну сторінку та отримуйте замовлення

Отримуйте замовлення по смс і в телеграм чаті

Отримуйте завдання безпосередньо від клієнта, який вибрав сантехніка в каталозі. Клієнт може залишити персональну заявку тільки одному сантехніку. Пропозиція взятися за завдання з її описом та контактами клієнта прийде сантехніку в телеграм і в смс. Або відгукуючись на завдання з форми підбору в телерамм чаті. Контакти клієнта отримає перший сантехнік, який відгукнувся на завдання

Не беремо комісію і виключаємо завдання, бюджет яких до 2000 грн.

Не беремо відсоток з завдань і плату за розміщення. Вимагаємо чесного ставлення до клієнтів. Блокуємо сантехніків, які обдурили або підвели клієнта.

 • Почистити раковину
 • Пофарбувати ванну
 • Замінити змішувач
 • Закрутити гвинти

Виключаємо дрібні завдання по ремонту унітазів і заміні раковин. Надсилаємо завдання з бюджетом на роботу від 2000 грн, які відповідають вашому профілю.

 • Провести опалення
 • Встановити насос
 • Встановити котел
 • Вентиляцію в будинок

Зв'язуємо з імпортерами

Співпрацюємо з офіційними постачальниками обладнання, щоб допомагати сантехнікам закуповувати обладнання за оптовими цінами.

Даємо безкоштовну персональну сторінку

Рекламуйте себе. Розкажіть про послуги та умови, викладіть портфоліо. Надсилайте сторінку клієнтам і залишайте в оголошеннях. Щоб не відволікати відвідувачів, ми прибрали брендинг і посилання на каталог.

Організовуємо семінари з навчанням

Разом з офіційними представниками компаній проводимо семінари та практикуми з навчання. В кінці, сантехніки отримують сертифікат, який підтверджує участь в семінарі.

Ваше ім'я

Ваше
прізвище

Ваш E-mail

Ваш
телефон

Пароль